1. KEŞİF

İlk olarak saha keşfi ve teknik toplantılar ile işi anlamaya çalışıyoruz. Projeyi teorik olarak %100 oluşturduktan sonra detaylı çözümümüzü sunuyoruz. Burada hedef ”hep istenenin üzerinde ve daha katma değerli çözümü sunabilmek”

2. TASARIM

Mekanik tasarım ekibimiz projeyi en optimum şekilde solidworks ile tasarlayıp simüle eder. Otomasyon ekibimiz projeyi hayata geçirecek,  en hassas ve hızlı çalışması  için gerekli otomasyon ürünlerini konfügre eder. Daha sonra sizin onayınıza sunulup teyit alınır.

3. ÜRETİM

Biz kendi bünyemizde mekanik tasarım, otomasyon ve mekanik üretim  yapabilen firmalardan biriyiz. Projeniz Mekanik ve otomasyon ile kendi içimizde hayat bulur.

4. OTOMASYON

Yazılım ve mekanik ekibimizin ortak çalışması daha verimli sonuçlar çıkarmaktadır. Yazılım ve robotik ekibimiz,maksimum verimliliği sağlamak için gerekli entegrasyonları ve programlamayı geliştiriyor. Doğru ekiple birlikte çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

5. DEVREYE ALMA

5. DEVREYE ALMA

Son olarak gerekli testler yapıldıktan sonra proje size teslim edilir. Devreye alma zamanında yapılır. Eğitiminiz organize edilir. Tüm proje eplan da hazırlanıp dosya ve soft olarak size verilir.

EnglishGermanTurkey