FlexLink; otomotiv, elektronik, gıda, ilaç, ve tütün gibi birçok sektörde rakipsiz bir deneyime sahiptir. Bu deneyim uzun vadeli rekabet gücünü artıran çözümler geliştirmesini sağlamıştır.  FlexLink Özellikle Gıda endüstrisinde; hızlı, tasarlanması, entegre edilmesi  ve değiştirilmesi kolay, düşük maliyetli çözümleri ile rekabet avantajı sağlar.  Yalın tasarım konsepti nedeni ile daha az üretim hatası, daha az bakım ve uzun servis ömrü sunan FlexLink daha yüksek hızlar ve kapasiteler ile üretimde yüksek verim ve düşük maliyet sağlar.

Gıda güvenliği, işçi koruması ve daha yüksek standartların karşılanması için  düşük gürültü seviyesine sahip ekipmanlar tasarlamış ve  keskin köşeleri, kenarları, kıstırma noktalarını ve ağır asansörü ortadan kaldırmıştır.  FlexLink’in 3A ve EHEDG’den sonraki hijyenik tasarımı; Gıda güvenliği için , patojenleri ve diğer kontaminantları tutar ve raf ömrünü uzatır.

Ayrıca Gıda endüstrisinde FlexLink;  ambalajlarda ıslak ve kuru süreçler için hijyenik tasarımlı WLX konveyör platformu,  Patentli Dinamik Akış Konsepti (DFC ™) ve Dinamik Hareket Transferi (DMT ™) yönlendiriciler ve birleştiriciler sunar. Ürün çeşitlerini paketleme varyantları için belirli makinelere yönlendirir ve yüksek makine çalışma süresi için daha yüksek bir OEE’ye ulaşma kapasitesini dengeler.

FlexLink’in Sistem Partneri olan Firmamız FlexLink ürünleri ile başta gıda, otomotiv, ilaç ve tütün olmak üzere bir çok sektörde proje, yazılım ve Robot dahil anahtar teslim çözüm sunmaktadır.

SEKTÖRLER

Otomotiv

İlaç

Gıda

Tabacco